fa-IR   English (United States)
مهمترین اخبار
خدمات
رویدادها
سمینار و کنفرانس
کد مطلب : 3103  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 7282   |   تاریخ درج: پنجشنبه, آذر 01, 1397   |   ساعت: 01:38 ب.ظ   |  

 

دومین سمینار معتبرسازی سیستمهای کامپیوتری با رویکرد تجمیع داده در صنعت داروسازی


سمینار آموزشی ـ کارگاهی ، معتبرسازی سیستمهای کامپیوتری در روزهای ۱۲ و ۱۳ آذر ماه در محل همایشهای بین المللی رایزن تهران با حضور مدرسانی از کشور آلمان ، هند ، ترکیه و ایران برگزار میگردد .قسمتهایی از کنفرانس به زبان انگلیسی است که امکان ترجمه همزمان فراهم گردیده است . در آخر گواهینامه دوره به همراه مطالب در اختیار شرکت کنندگان گرامی قرار خواهد گرفت .
این دوره به منظور آشنایی با مباحث معتبرسازی سیستمهای کامپیوتری طراحی شده است. در طول دوره آخرین مباحث معتبرسازی سیستمهای کامپیوتری ارايه و با چهار کارگاه آموزشی درروز دوم مطالب تکمیل خواهد شد.
مبلغ ثبت نام در دوره برای هر نفر یازده میلیون ریال میباشد . در ثبت نام گروههای بیش از سه نفر، عضو سوم با سی درصد تخفیف وعضو چهارم و پنجم با پنجاه درصد تخفیف پذیرش خواهند شد.
 به علت محدودیت در تعداد شرکت کنندگان ، برای ده نفر اول ثبت نام کننده ، مبلغ ده درصد تخفیف در نظر گرفته شده است .

دوستانی که از شرکتهای طرف قرارداد همکاری با شرکت یشیل سامانه دارویی جهت ثبت نام اقدام نمایند با شرایط دیگری پذیرش خواهند شد . 
در هر صورت پرکردن و ارسال فرمها ضروری است .  

شماره كارت ٥٠٢٢٢٩١٠٢٨١٣٧٢٦١ بانك پاسارگاد به نام رعنا گلزار جهت واريز مبلغ ثبت نام در نظر گرفته شده است . لطفاً پس از پرداخت ، تصوير فايل را در قسمت مشخص شده ضميمه فرم ثبت نام نموده و ارسال بفرماييد . لازم به ذكر است ثبت نام فقط از طريق فرم تهيه شده ميسر ميباشد .

تلفنهای ۰۹۱۴۱۱۶۳۹۹۶ و ۰۹۱۲۰۶۳۷۰۸۵ صرفا" جهت سوالات شما در خصوص ثبت نام ،همواره آنلاین میباشند .

آدرس مرکز همایشهای بین المللی رایزن : تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه‌راه آجودانیه، شماره‌ی ۲۱۰

 

Share نسخه مخصوص چاپ
تصاویر کنفرانس

ورود کاربر


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟